+38 (050) 325-85-26 dyurovsky78@gmail.com
RU UA EN

Центр економіко-правового аналізу та прогнозування

всеукраїнський проект
Головна Про компанію
Про компанію

Представляємо концепцію всеукраїнського проекту
«Центр економіко-правового аналізу та прогнозування»

Дорогі українці, колеги, друзі! Наша країна переживає перехідний період, настає новий етап у житті нашого суспільства, нашої держави, нас з Вами: після повалення клептократичною режиму чиновників-олігархів, втечі їх лідерів за кордон разом з народними грошима і майном, настав новий етап - етап ломки, перебудови, кризи, падіння рівня життя. Виснажена корупцією економіки більше не справляється зі своїм завданням, залякані і задавлені підприємці більше не можуть створювати робочі місця, платити такі суми податків як раніше, годувати країну. Наш багатостраждальний народ більше не хоче жити «як раніше», але й не знає як жити далі. Багато людей, які займають зараз пости в державі є тимчасовими на дуже короткий період, в народі це називають «халіф на годину», боротьба кланів і олігархів, падіння рівня життя і зростання цін, девальвація гривні і переддефолтний стан державних фінансів, розгул злочинності та насильства , бойові дії які то затихають, то розгораються знову, втручання зовнішніх сил у справи України і практична відсутність реальної допомоги з боку світової спільноти. Що ж робити нам, простим громадянам: робітників, селян, малим і середнім підприємцям, офісним працівникам, державним службовцям? Виїхати з країни? Кинути все на самоплив і з жахом продовжувати дивитися новини по телевізору? Радикалізуватися і виходити на новий Майдан? Думаю, що ні перше, ні друге, ні третє нам не підходить і не дасть бажаного рішення! Тільки взаємна відповідальність, розум, працьовитість, освіта, взаємна підтримка дадуть результат, а також лідери - ті хто своїми справами довів що вони гідні бути лідерами, відповідати за себе і за людей, вести їх! На благо нас з Вами, наших сімей, нашого будинку де ми живемо, вулиці, району, міста чи села, нашого регіону!
Розуміючи, що демократичні реформи в державі можуть дати ефект тільки при помірному ліберальному підході до їх впровадження а також суворому дотриманні законності і правопорядку, повазі до прав і законним інтересам громадян встановленим Європейською конвенцією про захист прав людини. Усвідомлюючи те обставина, що реформи будуть результативними лише в атмосфері єднання суспільства, довіри суспільства до провідників реформ, розуміння лідерами громадської думки (це може бути директор завод, начальник ЖЕКу, головлікар лікарні або просто авторитетний у своєму колі осіб - механік, фермер, робітник, спортсмен, людина мистецтва і науки) суті реформ та їх наслідків, термінів їх впровадження і дорожньої карти яка покаже терміни та результати, дозволить набратися терпіння - перетерпіти і пережити тимчасові труднощі і не зупинити позитивні реформи на «півдороги». Категорично неприйнятним є радикалізм, грубе порушення законності і правопорядку, кримінальні підходи до вирішення питань, ксенофобія і антисемітизм, безвідповідальність керівників, корупція і хабарництво, дилетантство і непрофесіоналізм. Розуміння необхідності провести реформи і здійснити перебудову суспільства - держава і суспільство для людей, для кожного з нас, для наших сімей, наших громад - а ніяк не навпаки! Недопущення екстремізму та радикалізму, ксенофобії та антисемітизму, запобігання насильства, відновлення законності, правопорядку, спокою, поваги до людей праці (робітників, селян, інженерам, підприємцям малого та середнього бізнесу, людям мистецтва та інтелігенції), - ось що нам потрібно, чого всі ми очікуємо, до чого прагнемо, за що ми боролися, воювали, і чого ми з Вами разом, об'єднавши зусилля, обов'язково доб'ємося!
 
У цей складний період який переживає наша країна вкрай важливим є: створення умов для існування та розвитку малого і середнього бізнесу, надання кваліфікованих юридичних, економічних та фінансових, інформаційних та консалтингових послуг для  українських підприємств реального сектору економіки (виробництва, будівництва, сільського господарства, торгівлі), а також для іноземних компаній які ведуть свою діяльність в Україні.
 
З повагою,
керівник проекту
Дмитро Юровський
Наші партнери
Back To Top